+90 532 156 50 83
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Temel Değerlerimiz

Anasayfa » Temel Değerlerimiz

MÜŞTERİ ANLAYIŞI
Samimi, dürüst, güvenilir ve şeffaf tarzda ilişkiler kurarak, hedef kitle ile aynı derecede sorumluluk hissedip; tutarlı, doğru, istikrarlı ve sürekli geri bildirimlerle müşteri memnuniyetini zirvede tutan bir anlayışta iş yapmak.

TAKIM ÇALIŞMASI
Takım sinerjisi oluşturabilen, sorumluluk sahibi, kararlı, yeniliklere açık, birleştiren, sürekli destekleyen, her türlü riske duyarlı, sorun ve engellerin ortadan kaldırılmasında azimli, aynı zamanda başarıyı da paylaşan bir yaklaşımda  ilk gün aşk ve şevki ile çalışmak ve üretmek.

SAMİMİ İLETİŞİM
Güvenilir, girişimci, hızlı geribildirim yapabilen, sürekli destekleyici, çözüm ve insan odaklı bir anlayışla iletişim kurmak.

ZAMANINDA TESLİM
İlerlemeyi gözardı etmeyen, reaksiyoner olan, inisiyatif kullanabilen, firmaların itibarını ve müşteri memnuniyetini şiar edinmiş tutarlı anlayış ve yaklaşımla işleri teslim etmek.

ÇALIŞANLARA ÖZEN
Gelişimi ve yeniliği önemseyen, büyümeyi ve gelişmeyi teşvik eden, sürekli öğreten, eğiten ve bilinçlendiren, farklılık ve çeşitliliklere açık, çalışma ve üretmede verimliliği gözeten, sürekli ve tutarlı gelişmeyi hedefleyen, performansı ödüllendiren bir anlayışla çalışanlarına yaklaşmak.